Wethouder Ronald Klok in gesprek met Nieuweroord

Wethouder Ronald Klok heeft deze week niet één, maar twee keer een bezoek gebracht aan Nieuweroord. Als gebiedswethouder van onder andere dit dorp, vond hij het belangrijk om persoonlijk kennis te maken met de inwoners en lopende ontwikkelingen te bespreken.

Kennismaken met Plaatselijk Belang

Afgelopen donderdag had wethouder Klok een kennismakingsgesprek met Plaatselijk Belang Nieuweroord waarin diverse belangrijke onderwerpen aan bod kwamen, zoals het 175-jarig bestaan van Nieuweroord en nieuwbouw in het dorp. "Het was een goede kennismaking,” zegt wethouder Klok. “Ik kijk uit naar de volgende gebiedsbezoeken. Hopelijk verlopen die net zo prettig als deze eerste kennismaking met Nieuweroord."

De wethouder wil weten wat er leeft in de dorpen. "Het is geweldig om als gebiedswethouder écht te horen wat er speelt. De verhalen uit Nieuweroord geven ons waardevolle inzichten en helpen ons om beter aan te sluiten bij wat er nodig is," vertelt hij.

Boulevardloop

Vrijdagavond keerde hij terug naar Nieuweroord, dit keer naar de sportvereniging, waar hij de Boulevardloop officieel opende. Dit hardloopevenement trekt zowel jong als oud, met zorgvuldig uitgezette routes per leeftijdscategorie. De jongste deelnemers begonnen om 18.00 uur aan hun wedstrijd, gevolgd door de andere leeftijdsgroepen.

Deze bezoeken zijn voor wethouder Klok het begin van een actieve samenwerking met Nieuweroord – en met alle dorpen in de gemeente Hoogeveen.

Contact met de gemeente

Maak online een afspraak voordat u langskomt op het gemeentehuis. Of bel met de gemeente.

Telefoon

14 0528

Vandaag bereikbaar van 09:00 tot 13:00 uur

Bezoekadres

Raadhuisplein 24
7901 BW Hoogeveen

Postadres

Postbus 20.000
7900 PA Hoogeveen
info@hoogeveen.nl
Verstuur een veilig bericht